Etiketės su brūkšniniais kodais ir RFID žymės yra labai svarbios savo technologijų integravimo į esamus procesus dalis. Juk jei nebus ką nuskaityti, tiek techninė, tiek programinė įranga netenka jokios prasmės, todėl labai svarbu, kad ant visų objektų būtų tikslią informaciją atspindinčios ir lengvai nuskaitomos etiketės ar žymės. Dažnai tai reiškia, kad įmonės pačios turi spausdintis ir klijuoti etiketes - ar tai būtų gamybos, logistikos įmonės, ar viešioje sektoriaus įmonės, norinčios turėti tikslią informaciją apie savo turtą.

Siūlydami pilną sprendimo paketą, mes siūlome ir etikečių bei RFID žymių spausdinimo bei įrašymo dalį bei pačias etiketes/žymes.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie Jūsų poreikius geriausiai atitinkančius etikečių sprendimus kreipkitės adresu info@dsprojektai.lt.

RFID žymės

RFID žymės vis labiau ir labiau plinta visame pasaulyje. Vis daugiau verslo ir industrijos sričių pripažysta šios technologijos teikiamus privalumus. Todėl turbūt ne nuostabu, kad pačios RFID žymės įgauna vis įvairiasnes formas, kad kuo geriau prisitaikyti prie vienokio ar kitokio panaudojimo:

  • Paprastos popierinės arba polipropileninės etiketės/žymės (galimybė papildai užnešti vizualinę informaciją ar brūkšninius kodus);
  • Specialios darbui su metalu skirtos žymės;
  • RFID žymės - plombos;
  • Automobilių žymėjimui skirtos žymės (windshield tags);
  • ...

Patogiam žymių spausdinimui ir įrašymui puikiai tinka NiceLabel etikečių dizaino kūrimo ir spausdinimo programinė įranga

Daugiau informacijos apie RFID žymes teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.

Etiketės su brūkšniniais kodais

Ar įmonė naudotų brūkšninius kodus vidiniams įmonės procesams, ar GS1 patvirtintą markiruotę, tai reiškia nemažus kiekius etikečių su skirtingą informacija. Patogiausias būdas tai atlikti - patiems spausdintis ir klijuoti etiketes.

Mes galime pasiūlyti įvairius etikečių su brūkšniniais kodais variantus tiek naudojimui patalpose, tiek lauko salygomis.

Patogiam etikečių spausdinimui ir įrašymui puikiai tinka NiceLabel etikečių dizaino kūrimo ir spausdinimo programinė įranga

Daugiau informacijos apie etiketes su brūkšniniais kodais teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.