Brūkšniniai kodai jau kuris laikas pasaulyje yra užsitarnavę prekių žymėjimo standarto vardą. Turbūt sunku rasti žmogų, kuris niekada nebūtų matęs brūkšninio kodo.

Mūsų įmonė didžiuojasi tuo, kad gali pasiūlyti savo klientams viską, kas reikalinga sėkmingam darbui su brūkšniniais kodais - tiek programinę įrangą, tiek techninius sprendimus ir įrangą. Tai yra:

  • Įvairios, klietų reikalavimus atitinkančios etiketės;
  • Etikečių spausdinimo įrenginiai bei programinė įranga;
  • Mobilius duomenų kaupiklius su integruotais brūkšninių kodų skaitytuvais.
Čia pateikiami tik keli mūsų siūlomos techninės įrangos pavyzdžiai. Norėdami gauti daugiau informacijos apie Jūsų poreikius geriausiai atitinkančią įrangą kreipkitės adresu info@dsprojektai.lt.

Duomenų kaupikliai su brūkšninių kodų skaitytuvais

Motorola Solutions MC3190

Naujoji MC3100 serija yra paremta itin sėkminga MC3000 serija. Ši serija puikus mobilus ir ekonomiškas sprendimas sistemose, kurios reikalauja pilnos klaviatūros ir yra naudojamos pastatų viduje. Ergonomiškas ir aplinkos poveikiui atsparus MC3100 siūlo pažangias kompiuterines bei duomenų surinkimo galimybes, patobulintą duomenų apsaugos lygmenį. Kadangi MC3000 ir MC3100 yra sukurti naudojant tą pačią programinės architektūros platformą, yra labai paprasta perkelti visą programinę įrangą iš MC3000 į naująjį MC3100.

Daugiau informacijos apie Motorola Solutions MC3100 seriją gamintojo skrajutėje arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.

NordicID Morphic

Kišenėje telpantis NordicID Morphic siūlo brūkšninių kodų skaitymo skaitymo ir mobilaus telefono galimybes viename įrenginyje.

Su kitais įrenginiais jis gali bendrauti per WLAN, GPRS/EDGE, Bluetooth, USB ar Ethernet, taip pat juo galima atlikti skambučius. Į šį įrenginį integruotas brūkšninių kodų skaitytuvas leidžia nuskaityti brūkšninius kodus kur tik Jūs bebūtumėte. NordicID Morphic siūlomos funkcijos paverčia jį idealia priemone profesionalams tiek patalpose, tiek lauke.

Daugiau informacijos apie NordicID Morphic UHF RFID gamintojo skrajutėje arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.

Etikečių spausdintuvai

Zebra S4M

Patikimas etikečių su brūkšniniais kodais spausdintuvas sukurtas įvairioms verlo sritims - nuo sveikatos apsaugos iki gamybos, iki distribucijos ir daugiau. Šie paprastai valdomi etikečių spausdintuvai yra puikus sprendimas atsižvelgiant į kitų firmų siūlomus spausdintuvų galimybes ir kainas.

Daugiau informacijos apie Zebra S4M gamintojo skrajutėje arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.

Zebra G serijos GK spausdintuvai

Zebra G-serijos nedideli staliniai etikečių spausdintuvai (etiketėms iki 4 coių pločio) suteikia vienus geriausių spausdinimo greitį ir efektyvumą. Visi G-serijos spausdintuvai (nuo standartinio GK™modelio iki daugiau funkcijų turinčio GX™modelo) yra patikimi, atsparūs ir lengvai pritaikomi įvairiems atvejams kai reikalingi nedideli ar vidutiniai etikečių kiekiai.

Daugiau informacijos apie Zebra GK420T gamintojo skrajutėje arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.

Brūkšninių kodų skaitytuvai

Opticon OPR 3201

Šis vienmačių brūkšninių kodų skaitytuvas "pistoleto rankena" (gun grip) sveria tik 80g ir gali atlaikyti kritimus ant cemento iš 1.5m aukščio. Skanavimo modulis yra išdeliotas netoli centrinės rankonos dalies, todėl daug lengviau atlikti didelius nuskaitymų kiekius.

OPR 3201 prie kompiuterio galima prijungti USB, RS232 arba klaviatūros imitatoriaus (Keyboard Wedge) jungtimis ir jį galima lengvai integruoti į darbo vietą kaip "prijunk ir paleisk" (plug'n'play) įrenginį.

Daugiau informacijos apie Opticon OPR 3201 gamintojo skrajutėje arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.

Opticon OPR 3301

OPR 3301 - kompaktiškas brūkšninių kodų skaitytvuas, galintis komunikuoti su kitias įrenginiais per Bluetooth jungtį. Šiame belaidžiame skaitytuve įdiegtas modernus lazeris leidžia itin greitą ir patogų brūkšninių kodų skaitymą. OPR3301 gali perskaityti ir itin išblukusius ar mažus brūkšninius kodus.

Tuo atveju, jei dėl kažkokių prižasčių nepavyksta nusiųsti perskaitytų duomenų į kompiuterį (dėl pvz Bluetooth sąsajos neklandumų), ši informacija yra saugoma pačiame skaitytuve esančioje atmintyje iki atsiras galimybė perduoti duomenis. Tai leidžia išvengti duomenų netekimo ar/ir papildomų trugdžių darbe.

Daugiau informacijos apie Opticon OPR 3301 gamintojo skrajutėje arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.