Brūkšniniai kodai jau kuris laikas pasaulyje yra užsitarnavę prekių žymėjimo standarto vardą. Turbūt sunku rasti žmogų, kuris niekada nebūtų matęs brūkšninio kodo.

Mūsų įmonė didžiuojasi tuo, kad gali pasiūlyti savo klientams viską, kas reikalinga sėkmingam darbui su brūkšniniais kodais - tiek programinę įrangą, tiek techninius sprendimus ir įrangą. Tai yra:

  • Įvairios, klietų reikalavimus atitinkančios etiketės;
  • Etikečių spausdinimo įrenginiai bei programinė įranga;
  • Mobilius duomenų kaupiklius su integruotais brūkšninių kodų skaitytuvais.
Čia pateikiami tik keli mūsų siūlomos techninės įrangos pavyzdžiai. Norėdami gauti daugiau informacijos apie Jūsų poreikius geriausiai atitinkančią įrangą kreipkitės adresu info@dsprojektai.lt.

Duomenų kaupikliai su brūkšninių kodų skaitytuvais

Zebra MC3200

3 kartos, 2 OS sistemos, 1 sprendimas. Atraskite naujas produktyvumo ir patikimumo galimybes su MC3200 serijos duomenų kaupikliais. Savo klasėje lyderiaujantys naujos kartos duomenų kaupikliai MC3200 patenkins ir išrankiausiojo poreikius. Rinkitės Jums tinkamesnę operacinę sistemą - Android™ Jelly Bean arba Microsoft™ Embedded Compact 7. Mūsų pažangiausi 1D lazeriniai arba 1D/2D "imager" brūkšninių kodų skaitytuvai leis Jūsų darbuotojams nuskaityti kodus ber kokiomis sąlygomis.

Trys lengvi modeliai - tiesus, šautuvo ir besisukiojančia galvute - leis duomenų kaupiklį pritaikyti itin ergonomiškam ir patogiam darbui - nuo inventorizacijos darymo iki prekių perkėlimo, papildymo. MC3000 serijos įrenginių jau yra parduota daugiau nei pusantro milijono vientų, todėl Jūs gausite laiko patikrintą įrankį, kuriuo galėsite pasitikėti.

Daugiau informacijos apie Motorola Solutions MC3200 seriją gamintojo skrajutėje arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.

NordicID Morphic

Kišenėje telpantis NordicID Morphic siūlo brūkšninių kodų skaitymo skaitymo ir mobilaus telefono galimybes viename įrenginyje.

Su kitais įrenginiais jis gali bendrauti per WLAN, GPRS/EDGE, Bluetooth, USB ar Ethernet, taip pat juo galima atlikti skambučius. Į šį įrenginį integruotas brūkšninių kodų skaitytuvas leidžia nuskaityti brūkšninius kodus kur tik Jūs bebūtumėte. NordicID Morphic siūlomos funkcijos paverčia jį idealia priemone profesionalams tiek patalpose, tiek lauke.

Daugiau informacijos apie NordicID Morphic UHF RFID gamintojo skrajutėje arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.

Etikečių spausdintuvai

SATO CL4NX

NX serijos spausdintuvai atstovauja SATO naujos kartos terminius spausdintuvus, kurie pasižymi pažangių brūkšninių kodų koduočių palaikymu, simbolių rinkiniais ir RFID žymių įrašymo galimybe. NX serija yra SATO tyrimų ir plėtros tinklo produktas, pridėtinę vertę kuriančias funkcijas apsupantis pasaulinio lygio dizainu ir taip pateikiantis etikečių spausdinimo sprendimą, viršyjanti lūkesčius.

Daugiau informacijos apie SATO CL4NX rasti čia arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.

SATO WS4 serijos spausdintuvai

Patrauklus savo išvaizda, SATO WS4 pasižymi SATO spausdintuvams būdingu patvarumu, didele spausdinimo medžiagų talpa ir puikia spausdinimo kokybe. Visa tai - už prieinamą kainą.

Šis spausdintuvas buvo kuriamas logistikos, sveikatos apsaugos, prekybos ir gamybos reikmėms. Didelė spausdinimo medžiagų talpa (galima spausdinti naudojant 300m dažjuostes) reiškia, kad jūsų etikečių spausdinimo kaštai bus minimalūs.

Tai idealus sprendimas vidutinio dydžio įmonėms, kur patikimumas ir pritaikomumas yra ypatingai svarbūs.

Daugiau informacijos apie SATO WS4 spausdintuv1 rasite skrajutėje arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.

Brūkšninių kodų skaitytuvai

Opticon OPR 3201

Šis vienmačių brūkšninių kodų skaitytuvas "pistoleto rankena" (gun grip) sveria tik 80g ir gali atlaikyti kritimus ant cemento iš 1.5m aukščio. Skanavimo modulis yra išdeliotas netoli centrinės rankonos dalies, todėl daug lengviau atlikti didelius nuskaitymų kiekius.

OPR 3201 prie kompiuterio galima prijungti USB, RS232 arba klaviatūros imitatoriaus (Keyboard Wedge) jungtimis ir jį galima lengvai integruoti į darbo vietą kaip "prijunk ir paleisk" (plug'n'play) įrenginį.

Daugiau informacijos apie Opticon OPR 3201 gamintojo skrajutėje arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.

Opticon OPR 3301

OPR 3301 - kompaktiškas brūkšninių kodų skaitytvuas, galintis komunikuoti su kitias įrenginiais per Bluetooth jungtį. Šiame belaidžiame skaitytuve įdiegtas modernus lazeris leidžia itin greitą ir patogų brūkšninių kodų skaitymą. OPR3301 gali perskaityti ir itin išblukusius ar mažus brūkšninius kodus.

Tuo atveju, jei dėl kažkokių prižasčių nepavyksta nusiųsti perskaitytų duomenų į kompiuterį (dėl pvz Bluetooth sąsajos neklandumų), ši informacija yra saugoma pačiame skaitytuve esančioje atmintyje iki atsiras galimybė perduoti duomenis. Tai leidžia išvengti duomenų netekimo ar/ir papildomų trugdžių darbe.

Daugiau informacijos apie Opticon OPR 3301 gamintojo skrajutėje arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.