UAB DS Projektai jau kelinti metai užsiima itin aukšto dažnio radijo bangomis paremta technologija objektų identifikavimui (UHF RFID). Išbandėme įvairių gamintojų sprendimus ir savo klientams galime pasiūlyti tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Mūsų įmonė didžiuojasi tuo, kad gali pasiūlyti savo klientams viską, kas reikalinga sėkmingam RFID sistemos darbui - tiek programinę įrangą, tiek techninius sprendimus ir įrangą. Tai yra:

  • RFID žymės (RFID tags);
  • RFID žymes galinčius įrašinėti etikečių spausdintuvus;
  • RFID žymes galinčius nuskaityti stacionarius ar mobilius skaitytuvus.
Čia pateikiami tik keli mūsų siūlomos techninės įrangos pavyzdžiai. Norėdami gauti daugiau informacijos apie Jūsų poreikius geriausiai atitinkančią įrangą kreipkitės adresu info@dsprojektai.lt.

Duomenų kaupikliai su RFID skaitytuvais

NordicID Merlin UHF RFID

Nordic ID Merlin UHF RFID sujungia identifikavimo ir ryšių technologijas profesionaliam naudojimui. Mobilus kompiuteris ir galimybė rodyti kelią per atliekamas operacijas galutiniam vartotojui individualiai apšviestai mygtukais padaro šį duomenų kaupiklį itin lengvai suvaldomą.

Su inovatyvia UHF RFID technologija Nordic ID Merlin UHF RFID apjungia aukštus RFID žymių skaitymo rezultatus su gebėjimu įrašyti RFID žymes. Nordic ID Merlin UHF RFID gali apdoroti individualias žymes arba jų grupes atstumu iki 2 metrų .

Daugiau informacijos apie NordicID Merlin UHF RFID gamintojo skrajutėje arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.

NordicID Morphic UHF RFID

Kišenėje telpantis NordicID Morphic UHF RFID siūlo RFID žymių skaitymo ir mobilaus telefono galimybes viename įrenginyje.

Į šį duomenų kaupiklį yra integruoti tiek RFID skaitytuvas, tiek ir lazerinis brūkšninių kodų skaitytuvas. Su kitais įrenginiais jis gali bendrauti per WLAN, GPRS/EDGE, Bluetooth, USB ar Ethernet, taip pat juo galima atlikti skambučius. NordicID Morphic UHF RFID siūlomos funkcijos paverčia jį idealia priemone profesionalams tiek patalpose, tiek lauke.

Daugiau informacijos apie NordicID Morphic UHF RFID gamintojo skrajutėje arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.

Etikečių spausdintuvai su RFID žymių įrašymo galimybe

SATO GL4e serija

SATO GL4e serijos spaudintuvai - puikus sprendimas ten, kur naudojamas dvigubas, ar netgi trigubas, objektų identifikavimo tikslumo užtrikrinimas:

  • RFID žymėje įrašyta informacija;
  • brūkšniniuose koduose įvesta informacija;
  • vizualinė informacija (tekstai, paveiksliukai).

Daugiau informacijos apie SATO GL4e gamintojo skrajutėje arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.

Stacionarūs RFID skaitytuvai

Impinj Speadway Revolution RFID skaitytuvas

SpeedWay Revolution yra nedidelis, tačiau turi daug galimybių, tarp jų įrenginio maitinimą per ethernet (PoE) bei galimybė valdyti įrenginį per išorinį GSM modemą. Šių savybių derinys suteikia papildomų panaudojimo galimybių bei leidžia daug lanksčiau pažvelgti į šio įrenginio diegimą.

Daugiau informacijos apie Impinj Speadway Revolution RFID skaitytuvą gamintojo skrajutėje arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.