UAB DS Projektai pirmą RFID UHF projektą įdiegė dar 2009 metais – tai buvo pirmas turto valdymo sistemos MIVS diegimas. Šiuo metu mūsų RFID UHF technologijos bazėje realizuotų projektų sąrašas susideda iš visos eilės sėkmingų diegimų:

 • Daugiau nei 15 turto inventorizavimo sistemos MIVS diegimų.
 • Stacionarių produkcijos fiksavimo vartų diegimai, pritaikant kliento poreikiams ir integruojant su kliento ERP.
 • RFID UHF etikečių įrašymo darbo vietų diegimai (tiek naudojant spausdintuvus, tiek ir stacionarius skaitytuvus).
 • IKEA ULL manager programinės įrangos modifikavimas papildant fuknkcijas RFID UHF etiketės įrašymu.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie Jūsų poreikius geriausiai atitinkančią įrangą ir sprendimus kreipkitės adresu info@dsprojektai.lt arba .

Duomenų kaupikliai su RFID skaitytuvais

NORDIC ID HH83

Nordic ID HH83 – teisingas pasirinkimas. Ergonominis dizainas patiks darbuotojams. Galimybė pasirinkti reikalingą modelį nemokant už nebūtinus priedus patiks jūsų finansininkui. Android operacinė Sistema – jūsų IT specialistams.

Yra daugiau poreikių? Na taip, sandėliui reikia patikimumo – yra IP65 atsparumo kritimui , drėgmei ir dulkėms standartas.

Daugiau informacijos apie NordicID HH83 gamintojo skrajutėje arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.

NORDIC ID HH53

Nordic ID HH53 yra RAIN RFID reikalavimus atitinkantis įrenginys su Android operacine Sistema. Naujos galimybės leidžia kurti įvairesnes, geriau veikiančias ir pkartu patogias vartotojui aplikacijas. Gorilla Glass 2 aktyvus ekranas suteikia geresnę vaizdo kokybę ir patikimumą.

Daugiau informacijos apie NordicID Morphic UHF RFID gamintojo skrajutėje arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.

Etikečių spausdintuvai su RFID žymių įrašymo galimybe

SATO CL4NX

NX serijos spausdintuvai atstovauja SATO naujos kartos terminius spausdintuvus, kurie pasižymi pažangių brūkšninių kodų koduočių palaikymu, simbolių rinkiniais ir RFID žymių įrašymo galimybe. NX serija yra SATO tyrimų ir plėtros tinklo produktas, pridėtinę vertę kuriančias funkcijas apsupantis pasaulinio lygio dizainu ir taip pateikiantis etikečių spausdinimo sprendimą, viršyjanti lūkesčius.

Palaikomi RFID standartai: UHF: ISO 18000-6 Type C HF: ISO 1569593 & ISO 14443 Type A.

Tinka spausdinti/įrašyti ir metalui pritaikytas RFID UHF etiketes.

Daugiau informacijos apie SATO CL4NX gamintojo skrajutėje arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.

Stacionarūs RFID skaitytuvai

Impinj Speadway Revolution RFID skaitytuvas

SpeedWay Revolution yra nedidelis, tačiau turi daug galimybių, tarp jų įrenginio maitinimą per ethernet (PoE) bei galimybė valdyti įrenginį per išorinį GSM modemą. Šių savybių derinys suteikia papildomų panaudojimo galimybių bei leidžia daug lanksčiau pažvelgti į šio įrenginio diegimą.

Daugiau informacijos apie Impinj Speadway Revolution RFID skaitytuvą gamintojo skrajutėje arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.

CAEN Ion

CAEN Ion stacionarus RFID UHF skaitytuvas pritaikytas kompleksiniams AutoID scenarijams, kai duomenys turi būti surenkami tiesiai į skaitytuvą ne tik naudojant RFID UHF antenas, bet ir iš įvairių šaltinių (GPS, brūkšninių kodų skaitytuvų ir kt.)

Rekomenduojama:

 • RFID tuneliuose
 • Portalų aplikacijose
 • Transporte
 • Gamyboje
 • Praėjimo sistemose
 • Pardavimuose (smart shelves, smart displays)

Daugiau informacijos apie CAEN Ion RFID skaitytuvą gamintojo skrajutėje arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.

CAEN Proton

Naujasis CAEN Proton (modelis R4320P) yra pritaikytas darbui gamybinėje aplinkoje. Jo kompaktiškas dizainas, IP65 atsparumo drėgmei ir dulkėms kategorija leidžia diegti RFID sistemą lauko sąlygomis ar agresyvioje aplinkoje.

Rekomenduojama:

 • RAIN RFID portaluose logistikai
 • Industriniuose duomenų surinkimo taškuose
 • RAIN RFID tuneliuose
 • Praėjimo kontrolei

Daugiau informacijos apie Impinj CAEN Proton RFID skaitytuvą gamintojo skrajutėje arba teiraukitės adresu info@dsprojektai.lt.