MIVS - materialaus turto valdymas

Įmonių ir organizacijų balanse yra įvairaus turto: kompiuteriai, baldai, ofiso įranga ir t.t. Dažnai šio turto tiksli apskaita kelia papildomų rūpesčių, kurių galima išvengti.

Tam, kad optimaliai disponuoti turimu inventorium, reikalinga nemažai papildomos informacijos. Ieškant konkretaus daikto ar atliekant inventorizaciją nešiotis susavimi kompiuterį nėra patogu. Be to, atpažinti kabinete esantį inventorių ir sulyginti su saugomais duomenimis nėra paprasta ir užima daug laiko.

UAB DS projektai specializuojasi logistikos ir turto valdymo sprendimuose. Turto valdymui mes siūlome naudoti šiuolaikines technologijas ir IT priemones. Patogūs nedidelį įrenginukai leis Jums turėti su savimi visą reikalingą informaciją, o RFID technologija padės greitai ir tiksliai identifikuoti inventorių. Šiame video galite pamatyti, kaip veikia dalis MIVS mobiliojo modulio funkcijų senojoje MIVS versijoje. Dabar klientai sėkmingai naudoja MIVS mobilų modulį, pritaikytą Android operacinei sistemai

Daugiau informacijos adresu: info@dsprojektai.lt.

Įmonės personalas pastoviai naudoja įmonei priklausiantį inventorių, todėl tiksli ir operatyvi apskaita yra būtina. Mūsų siūloma inventorizacijos sistema leidžia išvengti galimų nuostolių ir kontroliuoti turimą inventorių:

  • Operatyviai identifikuoti trūkstamą inventorių;
  • Ženkliai sumažinti inventorizacijos trukmę;
  • Atsisakyti popierinių sąrašų ir ilgai užtrunkančios vizualios inventoriaus paieškos;
  • Eliminuoti neatitikimus tarp turimos apskaitos sistemos duomenų bazės ir realios situacijos;
  • RFID technologija nereikalauja, kad nuskaitant etiketės būtų matomos, jos gali būti klijuojamos ant inventoriaus patogiose vietose, kad nekristų į akis.
  • Sistema gali būti integruojama su įvairiomis duomenų bazėmis ir apskaitos sistemomis, nepriklausomai nuo jų gamintojo. Duomenys etiketėje gali būti apsaugoti slaptažodžiu, kad išvengti jų perrašymo.

RFID technologijos panaudojimas lyginant su brūkšniniais kodais arba inventoriaus sąrašais popieriuje žymiai padidina darbo efektyvumą. Šia technologija paremta inventorizacijos sistema MIVS leidžia eliminuoti žmogaus klaidas identifikuojant inventorių, sumažinti apskaitos trukmę, teikti operatyvią ir detalią informaciją apie inventorių jo buvimo vietoje. Šių pranašumų visuma leidžia įmonei nuimti papildomą darbo krūvį nuo personalo, geriau planuoti savo resursus, efektyviau naudotis disponuojamu turtu.

Tai gali būti Jūsų naudojamos verslo valdymo sistemos papildymas inventorizacijos ar inventoriaus judėjimo duomenų surinkimo priedu arba tai gali būti atskira sistema, kuri iš jūsų verslo valdymo sistemos paima duomenis ir juos apdoroja. Bet kuriuo atveju, informaciją apie jūsų imonės valdomą turtą jūs visada pasieks tiksli ir laiku.

Darbas su sistema galimas iš bet kurios darbo vietos bet kuriuo metu:

  • Sistema įdiegiama Jūsų pasirinktame serveryje;
  • Klientas prie sistemos prisijungia interntinės naršyklės pagalba;
  • Vartotojas gali valdyti visą inventorių už kurį yra atsakingas.

Jei norėtumėte gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomą sistemą arba ją išbandyti, kreipkitės el. paštu: info@dsprojektai.lt

mivs_web

Atitinka kliento poreikius

Programinės įrangos konfigūravimo galimybės leidžia prisitaikyti prie įvairių kliento poreikių. Duomenų perdavimo lankstumas tiks darbui su įvairiomis apskaitos sistemomis

Modernios technologijos

Sistema pilnai išnaudoja RFID technologijos pranašumus. Jums nereikia tiesiogiai matyti inventoriaus etiketės, duomenys nuskaitomi per medį, plastiką stiklą ir kitas medžiagas. Yra galimybė naudoti ir įprastus brūkšninius kodus.

Operatyvumas

Duomenų kaupiklis pats identifikuoja inventoriaus vietą, darbuotojas gali atlikti reikalingus priskyrimus tiesiog ten, kur yra inventorius. Duomenys į apskaitos sistemą pakliūna iškart atlikus inventorizaciją arba priskyrimą.

Lietuvos Respublikos Prezindentūros kanceliarija

Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija

Valstybinė mokesčių inspekcija

Žemės ūkio ministerija

Aplinkos ministerija

Lietuvos Darbo Birža