2020 rugsėjo 25 d. - Išleista nauja MIVS mobilios dalies versija
Išleista nauja MIVS mobilios dalies versija - dabar ji pritaikyta ir Android operacinei sistemai. Ši versija jau sėkmingai įdiegta, planuojama, kad iki metų galo bus dar keletas diegimų.
2019 gegužės 30 d. - Naujas NiceLabel versijos atnaujinimas
Išleistas pirmasis 2018 metų lapkričio mėnesį pasirodžiusios naujos NiceLabel 2019 versijos atnaujinimas. Taip pat Nicelabel tinklapyje jau yra galimybė atsisiųsti naujos kartos spausdinimo įrenginių tvarkykles (versija V8).
2019 balandžio 3 d. - RFID projektas įmonėje Plasta.
Nuo šiandien jau galima įsigyti naujausią NiceLabel etikečių valdymo programinę įrangą - NiceLabel 2019. Kartu išlaidžiama ir NiceLabel Cloud platforma, leidžianti ne pirkti, o nuomotis NiceLabel etikečių dizaino kūrimo, spausdinimo ir gyvavimo ciklo valdymo įrankius.
2018 Gruodžio 21 d. - Linkimė liksmų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų
DS Projektai kolektyvas linki linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų.
2018 lapkričio 14 d. - Naujausia NiceLabel 2019 versija ir NiceLabel Cloud jau čia.
Nuo šiandien jau galima įsigyti naujausią NiceLabel etikečių valdymo programinę įrangą - NiceLabel 2019. Kartu išlaidžiama ir NiceLabel Cloud platforma, leidžianti ne pirkti, o nuomotis NiceLabel etikečių dizaino kūrimo, spausdinimo ir gyvavimo ciklo valdymo įrankius.
2018 kovo 30 d. - Linksmų Šv Vėlykų
Atgimusi gamta dovanoja pačią gražiausią pavasario šventę – šventas Velykas. Šviesos Jūsų namams, skaidrumo Jūsų mintims, gėrio ir grožio Jūsų darbams.
2017 spalio 12 d. - Tapome etikečių spausdintuvų gamintojo SATO partneriais Lietuvoje.
Tapome etikečių spausdintuvų gamintojo SATO partneriais Lietuvoje. SATO spausdintuvai pasižymi patvarumu ir lankstumu, pritaikant juos prie jūsų įmonės iššūkių. Daugiau informacijos apie SATO spausdintuvus galite gauti SATO distribucijos internetiniame puslapyje arba rašydami mums adresu info@dsprojektai.lt
2017 kovo 22 d. - UAB Baltic Filter sėkmingai įsidiegė ir pradėjo naudoti NiceLabel programinę įranga.
UAB Baltic Filter sėkmingai įsidiegė ir pradėjo naudoti NiceLabel programinę įranga savo siūlomos produkcijos etikečių spausdinimui ir duomenų valdymui. Sprendimo pagalba vartotojai vieną kartą aprašę etiketę vėliau gali kelių mygtukų paspaudimu spausdinti neribotą etikečių kiekį.
2016 gruodžio 23 d. - Liksmų kalėdų!
Tikimės, kad 2016 jums buvo dosnūs ir linkimė linksmų kalėdų bei laimingų naujųjų metų.
2016 liepos 15 d. - Naujasis NiceLabel 2017 - visiems Jūsų etikečių spausdinimo poreikiams.
Programinės įrangos gamintoja Europlus išleido naują etikečių spausdinimo programinės įrangos versiją - NiceLabel 2017. Naujoje versijoje licencijos yra skaičiuojamos ne pagal vartotojų skaičių, kurie norės spausdinti etiketes, o pagal spausdintuvų skaičių. Tai leis dar geriau optimizuoti Jūsų etikečių spausdinimo procesus.
2016 balandžio 5 d. - Sėkmingai užbaigtas antras sandėlio procesų optimizavimo etapas įmonėje UAB DS Smith Packaging Lithuania.
Sėkmingai užbaigtas žaliavų sandėlio procesų optimizavimo panaudojant brūkšninius kodus etapas įmonėje DS Smith Packaging Lithuania. Žaliavų sandėlio darbo automatizavimas - tai antras etapas, po produkcijos sandėlio programinės įrangos atnaujinimo, padėsiant įmonei dar efektyviau išnaudoti turimus resursus.
2016 liepos 15 d. - Naujasis NiceLabel 2017 - visiems Jūsų etikečių spausdinimo poreikiams.
Programinės įrangos gamintoja Europlus išleido naują etikečių spausdinimo programinės įrangos versiją - NiceLabel 2017. Naujoje versijoje licencijos yra skaičiuojamos ne pagal vartotojų skaičių, kurie norės spausdinti etiketes, o pagal spausdintuvų skaičių. Tai leis dar geriau optimizuoti Jūsų etikečių spausdinimo procesus.
2016 sausio 25 d. - Seminarų-konferencijų ciklas "VERSLO PROCESAI MAŽUOSE IR VIDUTINIUOSE SANDĖLIUOSE. PANAŠUMAI IR SKIRTUMAI, AUTOMATIZAVIMO GALIMYBĖS".
Laukiame jūsų vasario 25d. Klaipėdoje, kovo 3d. Kaune ir kovo 9d Vilniuje. Dėl registracijos galite kreiptis į mus arba užpildyti registracijos formą čia.
2015 gruodžio 23 d. - Linksmų kalėdų ir laimingų naujųjų metų
UAB DS Projektai kolektyvas sveikina visus klientus su atėjusiomis šventėmis ir linki gerų ateinančių metų.
2015 rugpjūčio 24 d. - UAB DS Smith Packaging Lithuania pradėjo darbti su atnaujinta ir naujiems kaupikliams pritaikyta produkcijos sandėlio duomenų surinkimo sistema.
Įmonėje UAB DS Smith Packaging Lithuania buvo atnaujinta duomenų kaupiklių programinė įranga ir pritaikyta naujesniems kaupikliams (pereita nuo duomenų kaupiklių su Windows CE4 prie kaupiklių su Windows CE6). Atnaujinant taip pat buvo patobulintos kai kurios programinės įrangos funkcijos.
2015 gegužės 22 d. - Seminaras - konferencija "Sandėlio valdymo aspektai: procesų optimizavimas ir automatizavimas"
Vakar sėkmingai praėjo seminaras tema "Sandėlio valdymo aspektai: procesų optimizavimas ir automatizavimas". Džiugu matyti tokį susidomėjimą šia tema. Lauksime jūsų ir kituose seminaruose.
2015 balandžio 8 d. - Seminaras - konferencija "Sandėlio valdymo aspektai: procesų optimizavimas ir automatizavimas"
Gegužės 21d. "Panoramos" viešbutyje Vilniuje vyks seminaras - konferencija "Sandėlio valdymo aspektai: procesų optimizavimas ir automatizavimas". Renginyje lektoriai dalinsis savo patirtimi logistikos srityje. Maloniai kviečiami prisijungti. Registracijos formą rasite čia.
2015 Vasario 18 d. - Sėkmingai užbaigtas DC-W diegimas įmonėje SIA DOJUS Latvija
DC-W sandėlio apskaitos programinė įranga sėkmingai įdiegta Latvijos įmonėje SIA DOJUS Latvija. Kaip ir įmonės partneriai Lietuvoje (UAB Dojus Agro), SIA DOJUS Latvija su DC-W programine įranga pagerins sadėlio darbo greitį ir efektyvumą.
2014 Gruodžio 23 d. - Su šventėmis
Linksmų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų linki UAB DS Projektai kolektyvas.
2014 Gruodžio 13 d. - Įsigalioja naujas ES reglamentas dėl alergenų žymėjimo maisto produktų etiketėse.
Pagal EU direktyvą 1169/2011, nuo 2014 metų gruodžio 13 keičiasi maisto produktų žymėjimo tvarka informuojant pirkėjus apie prekės sudėtį. Direktyvos tikslas –prieš įsigydamas prekę pirkėjas turi gauti kuo pilnesnę informaciją apie produkto sudėtį, maistingumą, alergenus. Pažymėtina, kad be įprastinių parduotuvių tai liečia ir internetines maisto parduotuves, restoranus, kavines. Be to, gamintojai, parduotuvių tinklai ar kitos maisto prekes tiekiančios įmonės privalo užtikrinti, kad etiketėse alergenų pavadinimai išsiskiria iš bendro prekės sudėties teksto.
2014 Rugsėjo 16 d. - Sėkmingai užbaigtas DC-W diegimas įmonėje UAB Dojus Agro
Sėkmingai užbaigtas sandėlio duomenų surinkimo automatizavimo projektas įmonėje UAB Dojus Agro. Dabar sandėlio procesai įmonėje yra fiksuojami kliento poreikiams pritaikyta DC-W sandėlio duomenų surinkimo programine įranga. Daugiau informacijos apie DC-W programinę įrangą rasite čia.
2014 Balandžio 7 d. - Nauja inventoriaus valdymo sistemos MIVS PC modulio versija
Pasaulį išvydo naujas inventoriaus valdymo sistemos MIVS stacionariojo kompiuterio modulis. Naujasis modulis valdomas internetinės naršyklės pagalba, todėl dabar MIVS sistema tapo dar mobilesnė ir patogesnė. Daugiau informacijos rasite čia
2013 Balandžio 24 d. - Seminaras - konferencija "SANDĖLIO VALDYMO ASPEKTAI: PROCESŲ OPTIMIZAVIMAS IR AUTOMATIZAVIMAS"
Gegužės 23d. Šarūno viešbutyje Vilniuje vyks seminaras - konferencija "Sandėlio valdymo aspektai: procesų optimizavimas ir automatizavimas". Renginyje dalyvaus lektoriai iš įvairių šalių, kurie dalinsis savo patirtimi logistikos srityje. UAB DS Projektai direktorius Gintaras Naudžiūnas taip pat skaitys pranešimą apie efektyvų prekių žymėjimą bei identifikavimą sandėlyje. Maloniai kviečiami prisijungti. Registracijos formą rasite čia.
2013 Vasario 18 d. - Konferencija "Išmanieji e-sprendimai transporto sektoriuje. Naujos valdymo technologijos ir kaštų kontrolės mechanizmai"
Vasario 26 d. Klaipėdoje vyksiančiame konferencijoje „Išmanieji e-sprendimai transporto sektoriuje. Naujos valdymo technologijos ir kaštų kontrolės mechanizmai“ dalyvaus ir pranešimą sakys ir UAB DS Projektai atstovai. Maloniai kviečiami prisijungti ir pasiklausyti apie tai, kaip modernios technologijos gali padėti Jūsų verslui. Registracijos formą rasite čia.
2013 Sausio 24 d. - Seminaras "Verslo įmonių valdymo kaštų mažinimas, panaudojant išmaniuosius e-kortelės sprendimus"
Vilniuje Šarūno viešbutyje vyko seminaras tema "Verslo įmonių valdymo kaštų mažinimas, panaudojant išmaniuosius e-kortelės sprendimus". Mūsų įmonės ekspertai pristatė UHF RFID panaudojimo galimybes įmonės valdymo kaštų mažinime. Dekojame visiems dalyvavusiems.
2013 Sausio 5 d. - DS Projektai atsinaujina
Atnaujintas DS Projektai internetinis puslapis. Tikimės, kad jis bus dar patogesnis ir legviau padės Jums rasti visą reikalingą informaciją.
2012 Gruodžio 21 d. - Linkimė liksmų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų
DS Projektai kolektyvas linki linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų.
2012 Gruodžio 15 d. - UAB Jurturas etikečių spausdinimas
UAB Jurturas įdiegtas etikečių spausdinimo sprendimas. Sprendimą sudaro etikečių spausdinimo įranga ir NiceLabel etikečių spausdinimo programinė įranga, visą spausdinamą informaciją imanti iš internetiniai prekybai skirto portalo AutoEkstra.lt
2012 Gegužės 25 d. - Transbaltika 2012
Norėjome padėkoti visiems, apsilankusiems tarptautinėje transporto, logistikos ir telematikos parodoje TRANSBALTIKA 2012, mūsų įmonės stende. Buvo malonu su Jumis susitikti ir tikimės naudingo tolimesnio bendradarbiavimo.
2012 Gegužės 14 d. - Transbaltika 2012

Gegužės 22 - 24 dienomis įmonės DS projektai siūlomus sprendimus bus galima pamatyti ir išbandyti tarptautinėje transporto, logistikos ir telematikos parodoje TRANSBALTIKA 2012. Paroda vyks parodų ir kongresų centre parodų ir kongresų centre "Litexpo" (Laisvės pr. 5, 04215 Vilnius).

Parodos metus bus vykdoma pagrindinių sandėlio funkcijų simuliacija ir kiekvienas norintis galės pamatyti, kaip Accellos One Warehouse gali padėti efektyvinti Jūsų sandėlio darbą. Taip pat mūsų stende veiks ir materialiojo inventoriaus valdymo sistema MIVS. Ateikite, išbandykite ir pamatykite, kokia paprasta ir greita gali būtų Jūsų darbo vietų inventorizacija.

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų stende, kurio numeris 1.04.

2011 Rugsėjo 19 d. - Naujas produktas - Innostand

Džiaugiamės galėdami pristatyti mūsų ir mūsų partnerių "TPR centras" sukurtą "protingą" stalą Innostand. Šiuo metu pirmasis stalas svečiuojasi parodoje Saudo Arabijoje, Riyadh International parodų centre ir dalyvauja tarptaurinėje parodoje Saudi Agro-Food Industries.

Innostand - tai naujas požiūris į produktų pateikimą galutiniam varotojui. Daugiau informacijos rasite čia. Galite apžiūrėti innostand stalą mūsų galerijoje.

2011 Rugpjūčio 5 d. - Persikelimas į naujas patalpas
UAB "DS Projektai" persikėlė į naujas patalpas. Maloniai laukiame Jūsų adresu Lukiškių g. 5 - 113.
2011 Liepos 4 d. - UAB Transimeksa naujas sandelys su Accellos One Warehouse
UAB "Transimeksa" šiandien pradėjo darbą naujame sandėlyje. Tai 12 500 m2 sandėlys, kuriame veikia Accellos One Wahouse sandėlio valdymo sistema. Džiaugiamės kartu su savo visais UAB "Transimeksa" darbuotojais naujo sandėlio atidarymo proga.
2011 Gegužės 26 d. - Seminaras "Šiuolaikiniai reikalavimai sandėlio procesams ir sandėlio valdymo sprendimo būdai"
Vakar Kaune įvyko seminaras tema: "Šiuolaikiniai reikalavimai sandėlio procesams ir sandėlio valdymo sprendimo būdai". Įvykusio seminaro tikslas buvo supažindinti supažindinti su naujausiomis sandėlių valdymo galimybėmis ir dažniausiai pasitaikančiomis probleminėmis sritimis sandėlių valdyme, sužinoti, kaip atliekamas sandėlio valdymo auditas ir įvertintami jo rezultatai. Susipažinti su sandėlio valdymo sistemų diegimo pavyzdžiais. Seminare paskaitas skaitė du lektoriai: Dmitry Perov iš Rusijos (logistikos nepriklausomas ekspertas-konsultantas) ir Accellos Inc. Europos padalinio direktorius Alex Pavul.
2011 Gegužės 20 d. - Balttechnika 2011
Kartu su savo partneriais ir klientais galime pasidžiaugti sėkmingai praėjusia tarptautine technikos ir technologijų paroda - Balttechnika 2011. Dėkojame visiems apsilankiusiems ir tikimės pratęsti bendravimą ir už parodos ribų.
2011 Balandžio 29 d. - Balttechnika 2011

Gegužės 17 - 19 dienomis įmonės DS projektai siūlomus sprendimus bus galima pamatyti ir išbandyti tarptautinėje technikos ir technologijų, aplinkos apsaugos, energijos ir elektrotechnikos, elektronikos, pramonės prietaisų, inžinerinės kooperacijos parodoje Balttechnika. Paroda vyks parodų ir kongresų centre "Litexpo" (Laisvės pr. 5, 04215 Vilnius).

Parodos metu bus demonstruojama UAB DS projektai sukurta programinė įranga skirta nedidelių sandėlių apskaitai DC-W basic bei DC-W mini; programinė įranga skirta inventorizacijai MIVS. Taip pat bus galima išbandyti Accellos Inc. sukurtą sandėlio valdymo sistemą Accellos One Warehouse.

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų stende, kurio numeris D07.

2011 Vasario 1 d. - Accellos apmokymai
Sausio 24 - 28 dienomis Varšuvoje (Lenkija) vyko Accellos Inc. organizuojami apmokymai partneriams, kurių metu buvo nagrinėjama kai kurių Accellos One Warehouse modulių specifika. Apmokymų dalyviai tapo sertifikuotais Accellos One Warehouse ekspertais.
2011 Sausio 12 d. - Accellos One Warehouse pirmasis diegimas
Sėkmingai baigti pirmojo Accellos One Warehouse projekto Lietuvoje instaliavimo darbai. Startuojamas realus sandėlio valdymo sistemos darbas.
2010 Spalio 22 d. - Accellos Inc. Europos partnerių konferencija
Spalio 18 - 20 dienomis Prahoje (Čekija) vyko Accellos Inc. organizuota konferencija partneriams. Konferencijos metu buvo aptariamos Accellos One Suite naujienos, partneriai dalijosi patirtimi diegiant Accellos programinę įrangą. Keliais konferencijos momentais galime pasidalinti ir su Jumis galerijoje.
2010 Rugsėjo 14 d. - Persikelimas į naujas patalpas
UAB "DS projektai" persikėlė į naujas patalpas. Dabar mus galima rasti adresu: Goštauto g. 11, Vilnius.
2010 Rugpjūčio 22 d. - Nauji tarptautiniai partneriai
UAB "DS projektai" tapo Danijos firmos "Freefloat" partneriu lietuvoje. Kompanijos "Freefloat" darbo sritis - specializuota programinė įranga, skirta duomenų surinkimo įrangai apjungi į bendrą tinklą.
2010 Liepos 20 d. - MIVS jau intergruota su Oracle
RFID bazėje dirbanti turto inventorizacijos sistema sėkmingai intergruota su Oracle duomenų baze. Tai praplečia inventorizacijos sistemos galimybes integruojuotant su įvairiomis verslo valdymo sistemomis.
2010 Liepos 5 d. - Pradėtis pirmasis Accellos One Warehouse sistemos diegimas Lietuvoje
Pradėtas pirmasis Lietuvoje Accellos One sandėlio valdymos sistemos diegimas. Sistema pradėta diegti 4000 kvadratinių metrų dydžio logistikos įmonės sandėlyje. Vėliau planuojama išplėsti sistemą į naują 11000 kvadratinių metrų sandėlį.
2010 Gegužės 20 d. - Seminaras "Praktinis požiūris į sandėlio veiklos efektyvumą"
Sėkmingai praėjo seminaras tema "Praktinis požiūris į sandėlio veiklos efektyvumą", kurį pravedė "DS projektai" ir kompanijos "Accellos" lektoriai.
2010 Balandžio 4 d. - Nauji tarptautiniai partneriai
UAB "DS projektai" pasirašė partnerystės sutartį Accellos, Inc. ir tapo išskirtiniu Accellos programinės įrangos tiekėju Lietuvoje.
2009 Gruodžio 15 d. - Naujas produktas - MIVS
Pradėta diegti turto inventorizacijos sistema, kurioje turtas yra žymimas ir identifikuojamas naudojant RFID technologiją. Sistemoje yra naudojami NordicID PL3000 UHF duomenų kaupikliai ir pasyvios UHF EPC GEN2 standartus atitinkančios žymės.
2009 Liepos 20 d. - Atnaujintas produktas - DC-W basic
Atnaujinta DC-W basic programinės įranga. Nauja versija papildyta funkcijomis:
 • svorinio brūkšninio kodo atpažinimas ir apdorojimas;
 • prekių skaičiaus pakuotėje fiksavimas;
 • papildytos duomenų perdavimo galimybės.
 • 2009 Sausio 14 d. - Nauji tarptautiniai partneriai
  UAB "DS projektai" pasirašė partnerystės sutartį su kompanija Euro Plus d.o.o. Slovėnijos kompanija Euro Plus d.o.o. yra gerai žinomos etikečių spausdinimo programinės įrangos NiceLabel gamintoja. Pasirašius partnerystės sutartį, UAB "DS projektai" tapo oficialiais NiceLabel distributoriais regione.
  2008 Lapkričio 10 d. - Baigtas gamybos duomenų surinkimo projektas AB "Klaipėdos mediena"
  Pilnai baigtas gamybos duomenų surinkimo projektas AB ”Klaipėdos mediena“. Po pirmo etapo, kai buvo realizuotas duomenų surinkimo sistemos integravimas su gamybos valdymo sistema „Preactor“, baigtas ir antras etapas – integravimas su verslo valdymo sistema „SCALA“.

  Projekto rangovas - UAB ”IT inovacijos”.
  2008 Gegužės 30 d. - Baigtas pirmas sandėlio užduočių automatizavimo etapas UAB Elektroskandija
  UAB "DS projektai" specialistai baigė pirmą sandėlio užduočių automatizavimo etapą įmonėje UAB "Elektroskandia". Baigus integravimą su verslo valdymo sistema SCALA, sandėlio vadovas turės galimybę gautas iš SCALA užduotis dedikuoti konkretiems vykdytojams, perkelti į duomenų kaupiklius, apdoroti iš jų gautą informaciją, persiųsti rezultatus į SCALA, gauti įvairias ataskaitas. Sistema turi galimybę padalinti vieną užsakymą keliems vykdytojams arba apjungti kelis užsakymus vienam vykdytojui. Be viso kito, yra galimybė gauti sandėlio darbuotojų veiklos ataskaitas bei atlikti prekių inventorizaciją.
  2008 Gegužės 23 d. - Balttechnika 2008
  UAB "DS projektai" sėkmingai dalyvavo 16-oje tarptautinėje technikos ir technologijų, aplinkos apsaugos, energijos ir elektrotechnikos, elektronikos, pramonės prietaisų, inžinerinės kooperacijos parodoje Balttechnika 2008.
  Parodos lankytojams buvo demonstruojama įmonės programuotojų sukurta programinė įranga, skirta gamybos duomenų surinkimui ir integravimui su gamybos valdymo sistema, sandėlio duomenų automatinio surinkimo ir integravimo su apskaitos sistema galimybės, sandėlio duomenų surinkimo mini sistema DC-W basic.
  2008 Kovo 4 d. - Baigtas pirmasis gamybos duomenų surinkimo etapas AB "Klaipėdos mediena"
  Baigtas pirmas gamybos duomenų surinkimo projekto etapas AB ”Klaipėdos mediena”. Realizuotas pastovus duomenų surinkimo ir perdavimo į gamybos valdymo sistemą Preactor. Baldų gamybos specialistai dabar organizuoja ir valdo gamybos procesą naudodamiesi duomenimis, kurie į valdymo sistemą pakliūna iškart kai tik produkcija yra pagaminama.
  Darbo centre darbininkas visada turi informacija apie jam priskirtas darbo užduotis, pagamintos produkcijos kiekius. Papildoma galimybė – pagamintos produkcijos inventorizacija.

  Projekto rangovas - UAB ”IT inovacijos”.