Sprendimai archyvavimui

Image
Produktai verslui

Dokumentų archyvavimas

Archyvuose tarp visų dokumentų ir popierių dažnai gali būti sudėtinga surasti būtent tai, ko Jums tuo metu reikia. 

Kaip supaprastinti archyvavimą?

RFID technologijos pagalba Jūsų darbuotojai visada žinos kur kokie dokumentai yra, o jei jie išimti iš saugojimo vietos, kas ir kada juos paėmė, kada grąžino. Be to, archyvuose atliekamą turimų dokumentų inventorizaciją bus galima įgyvendinti daug greičiau ir efektyviau, ji reikalaus mažiau vidinių resursų.

RFID privalumai

  • Taupysite darbuotojų laiko;
  • Taupysite įmonės vidinius resursus;
  • Efektyviai administruosite archyvo dokumentų apskaitą;
  • Užtikrinsite darbo skaidrumą ir informacijos prieinamumą;

Kaip veikia

RFID žymės yra pritvirtinamos prie dokumentų segtuvų ar prie kiekvieno dokumento individualiai. Išduodant dokumentus iš archyvo ar priimant į jį šios RFID žymės yra nuskaitomos, įvedama visa reikalinga su dokumentu susijusi papildoma informacija ir viskas. Dabar Jūs visada žinosite kur kokie Jūsų dokumentai yra ir kas juos peržiūrėjo.

Etiketės ir jų paruošimas

Image
Produktai verslui

Bet koks RFID ar brūkšninių kodų technologijų panaudojimas yra neimanomas be etikečių ar RFID žymių. Galima jas pirkti iš karto atspausdintas, tačiau tai yra nepatogu ir tai gali padaryti visos sistemos darbą nenaudingu. Mes savo klientams siūlome patiems spausdintis ir/ar įsirašinėti etiketes.

NiceLabel programinės įrangos pagalba galėsite patys susikurti Jums tinkantį etiketės dizainą, pasirinkti kokia kintama informacija bus jose naudojama arba patikėti šią užduotį mums.

Per Jūsų verslą judančių prekių/gaminių/žaliavų sąrašas yra stabilus ir nereikalaujantis dažnai keisti etiketės dizainą? Tokiu atveju galime pasiūlti PrintOnly etikečių spausdinimo variantą, kuris leidžia atsisakyti retai naudojamos etikečių kūrimo funkcijos ir taip sumažina bendrą sistemos kainą.

Visi su spausdinimu susiję procesai gali būti valdomi patogia Jūsų poreikius atitikančia spausdinimo forma, kurioje Jūsų įmonės darbuotojai matys visą jiems reikalingą informaciją ir galės pasirinkti reikalingas etiketes, jų kiekius, spausdintuvus, esant reikalui įvesti papildomą informaciją.

Produktai verslui

Klientai

Mūsų siūlomą programinę
įrangą jau naudoja:

Sprendimai

Produktai

Informacija

Kontaktai

DS Projektai, UAB

Įm. kodas: 301498806