Sprendimai prekybai

Image
Produktai verslui

Tiksli informacija apie prekes

Operatyvi ir tiksli informacija apie parduotuvėse esančias prekes gali labai palengvinti darbą Jūsų vadybinikams. Tiksliai žinodami, kur, kada, kiek, kokių prekių yra, jie galės visada palaikyti optimalų prekių kiekį tiek parduotuvėse, tiek įmonės sandėliuose.

  • Jaučiate rinkos spaudimą mažinti kainas, kad taptumėte konkurencingesni?
  • Rinka verčia vystyti verslą neplečiant jo į kitas sritis?
  • Norite geriau reaguoti į paklausos/tiekimo pasikeitimus?
  • Klientai reikalauja greitesnio ir tikslesnio tiekimo?
  • Klientai reikalauja papildomų ar unikalių paslaugų?

Automatizuotas duomenų surinkimas

Tai tik keletas iš problemų, kurias Jums padės išspręsti automatizuotas duomenų surinkimas. Jos pagalba galėsite sumažinti žmogiškųjų klaidų skaičių bei padidinti sandėliavimo/pardavimo procesų greitį, taip atverdami vidinius resursus, kurie iki tol nebuvo pasiekiami.

Etiketės ir jų paruošimas

Image
Produktai verslui

Bet koks RFID ar brūkšninių kodų technologijų panaudojimas yra neimanomas be etikečių ar RFID žymių. Galima jas pirkti iš karto atspausdintas, tačiau tai yra nepatogu ir tai gali padaryti visos sistemos darbą nenaudingu. Mes savo klientams siūlome patiems spausdintis ir/ar įsirašinėti etiketes.

NiceLabel programinės įrangos pagalba galėsite patys susikurti Jums tinkantį etiketės dizainą, pasirinkti kokia kintama informacija bus jose naudojama arba patikėti šią užduotį mums.

Per Jūsų verslą judančių prekių/gaminių/žaliavų sąrašas yra stabilus ir nereikalaujantis dažnai keisti etiketės dizainą? Tokiu atveju galime pasiūlti PrintOnly etikečių spausdinimo variantą, kuris leidžia atsisakyti retai naudojamos etikečių kūrimo funkcijos ir taip sumažina bendrą sistemos kainą.

Visi su spausdinimu susiję procesai gali būti valdomi patogia Jūsų poreikius atitikančia spausdinimo forma, kurioje Jūsų įmonės darbuotojai matys visą jiems reikalingą informaciją ir galės pasirinkti reikalingas etiketes, jų kiekius, spausdintuvus, esant reikalui įvesti papildomą informaciją.

Produktai verslui

Klientai

Mūsų siūlomą programinę
įrangą jau naudoja:

Sprendimai

Produktai

Informacija

Kontaktai

DS Projektai, UAB

Įm. kodas: 301498806