Sprendimai gamybai

Image
Produktai verslui

Kaip pagerinti gamybos darbą?

  • Kaip palaikyti optimalius gamybinių medžiagų kiekius?
  • Kaip efektyviau numatyti užsakymų įgyvendinimo tvarką?
  • Kaip užtikrinti, kad visi užsakymo stadijos bus įgyvendintos laiku?

Sprendimas vienas

Į visus šiuos klausimus atsakymas vienas - gamybos vadovui reikalinga tiksli ir operatyvi informacija. Geriausias būdas tai pasiekti - duomenų surinkimo automatizacija. Brūkšninių kodų ir RFID technologijų suteikiamas įvairių gamybos duomenų surinkimo paprastumas leidžia pateikti gamybos vadovui visą reikalingą informaciją, o mobilus duomenų kaupikliai tai laidžia atlikti realiu laiku.

Etiketės ir jų paruošimas

Image
Produktai verslui

Bet koks RFID ar brūkšninių kodų technologijų panaudojimas yra neimanomas be etikečių ar RFID žymių. Galima jas pirkti iš karto atspausdintas, tačiau tai yra nepatogu ir tai gali padaryti visos sistemos darbą nenaudingu. Mes savo klientams siūlome patiems spausdintis ir/ar įsirašinėti etiketes.

NiceLabel programinės įrangos pagalba galėsite patys susikurti Jums tinkantį etiketės dizainą, pasirinkti kokia kintama informacija bus jose naudojama arba patikėti šią užduotį mums.

Per Jūsų verslą judančių prekių/gaminių/žaliavų sąrašas yra stabilus ir nereikalaujantis dažnai keisti etiketės dizainą? Tokiu atveju galime pasiūlti PrintOnly etikečių spausdinimo variantą, kuris leidžia atsisakyti retai naudojamos etikečių kūrimo funkcijos ir taip sumažina bendrą sistemos kainą.

Visi su spausdinimu susiję procesai gali būti valdomi patogia Jūsų poreikius atitikančia spausdinimo forma, kurioje Jūsų įmonės darbuotojai matys visą jiems reikalingą informaciją ir galės pasirinkti reikalingas etiketes, jų kiekius, spausdintuvus, esant reikalui įvesti papildomą informaciją.

Produktai verslui

Klientai

Mūsų siūlomą programinę
įrangą jau naudoja:

Sprendimai

Produktai

Informacija

Kontaktai

DS Projektai, UAB

Įm. kodas: 301498806