Sprendimai logistikai

Image
Produktai verslui

Kaip pagerinti sandėlio darbą?

Kiekvienam sandėlio ar logistikos įmonės vadovui anksčiau ar vėliau kyla toks klausimas.

Sprendimas vienas

Visas sandėlio operacijas apimanti sistema, kuri padėtų optimizuoti su prekių saugojimu susijusius įmonės procesus.

Tam puikiai pasitarnauja brūšninių kodų ar RFID technologijos

Nedideliems sandėliams, dažniausiai ne logistikos srityje dirbančių įmonių sandėliams – užtenka DC-W sandėlio duomenų surinkimo sistemos .

Didesnėms gamybos įmonėms ar logistikos centrams – reikia daugiau nei vien duomenų surinkimo – ACCELLOS sandėlio valdymo sistemos.

Visa tai kainuoja, todėl ne nuostabu jog nemažą postūmį galėtų duoti šių, atrodytų neišvengiamų, problemų sprendimas ar bent jų masto sumažinimas.

Efektyvus sandėlio darbas:

 • Greitas užsakymų apdorojimas;
 • Mažas klaidų skaičius;
 • Aiški, tiksli ir operatyvi infomacija apie sandėliuojamas prekės.

Neefektyvus sandėlio darbas:

 • produkcijos grąžinimas į sandėlį;
 • papildomas apskaitininko darbas;
 • transporto išlaidos;
 • netikslus ar neefektyvus transporto maršrutų planavimas;
 • prarastas klietų pasitikėjimas.

Kuo sandėlio duomenų surinkimo automatizavimas gali būti naudingas Jums?

Problemų sprendimas

Sandėlio duomenų surinkimo automatizavimas gali turėti daug pliusių įvairiose įmonės srityse (tikslus atsakomybių pasiskirstymas, aiškiai nusakyta procesų eiga ir t.t.), tačiau pagrindinės problemos, su kuriomis padeda ji padeda susidoroti - didelis klaidų skaičius ir netiksli ar neaiškiai pateikta informacija apie padėtį sandėlyje:

Didelis klaidų skaičius

Žmonės daro klaidas - šito nepakeisi. Užmirštos kažkada sandėlio gilumoje sukrautos prekės, neteisingai surašyti prekių serijiniai numeriai, gavimo datos, kiekiai, pasibaigę galiojimo laikai. Šios klaidos dažnai laikomos neišvengiamomis. Tačiau ar taip yra iš tikrųjų. Sumažinę žmogaus įsikyšimą į įvairius duomenų surinkimo procesus, mes taip pat sumažiname ir klaidos tikimybę. Kompiuteriai juk neklysta - jie tik surenka informaciją Jums.

Netiksli informacija

Netiksli informacija gali sąlygoti gamybos prastovas ar prekių išvežiojimo užlaikymą, o tai - tiesioginiai nuostoliai. Turėdami operatyvią informaciją apie sandėlyje esančias prekias, gamybos vadovai galės tiksliau numatyti gamybos planus, o logistikos vadovai - prekių išvežiojimo grafikus.

Produktai verslui
Image

Kuo sandėlio duomenų surinkimo automatizavimas gali būti naudingas Jums?

Produktai verslui

Sekantis žingsnis

Sandėlio valdymo sistema.

Ar Jūsų įmonė jau turi įsidiegusi sandėlio valdymo sistemą? Dauguma įmonių sakosi ją turį, tačiau tik nedaugelis susimąsto, ką iš tikrųjų ji reiškia.

Gera sandėlio valdymo sistema pasižymi penkiais bruožais:

 1. Realaus laiko ryšys tarp mobilaus įrenginio ir sistemos;
 2. Automatinis informacijos surinkimas;
 3. Paskirstymo sekimas vietų (bins) lygmenyje;
 4. Pprocesų vykdymo tvarkos nurodymas darbuotojams;
 5. Galimybė tobulinti sistemą.

Aberdeen Group tyrimo duomenimis vienokią ar kitokią sandėlio valdymo sistemą yra įsidiegusios iki 70%  įmonių, tačiau tik 47% gali pasigirti turį TIKRĄ sandėlio valdymo sistemą, su visomis jos funkcijomis ir visais jos teikiamais privalumais.

Etiketės ir jų paruošimas

Image
Produktai verslui

Bet koks RFID ar brūkšninių kodų technologijų panaudojimas yra neimanomas be etikečių ar RFID žymių. Galima jas pirkti iš karto atspausdintas, tačiau tai yra nepatogu ir tai gali padaryti visos sistemos darbą nenaudingu. Mes savo klientams siūlome patiems spausdintis ir/ar įsirašinėti etiketes.

NiceLabel programinės įrangos pagalba galėsite patys susikurti Jums tinkantį etiketės dizainą, pasirinkti kokia kintama informacija bus jose naudojama arba patikėti šią užduotį mums.

Per Jūsų verslą judančių prekių/gaminių/žaliavų sąrašas yra stabilus ir nereikalaujantis dažnai keisti etiketės dizainą? Tokiu atveju galime pasiūlti PrintOnly etikečių spausdinimo variantą, kuris leidžia atsisakyti retai naudojamos etikečių kūrimo funkcijos ir taip sumažina bendrą sistemos kainą.

Visi su spausdinimu susiję procesai gali būti valdomi patogia Jūsų poreikius atitikančia spausdinimo forma, kurioje Jūsų įmonės darbuotojai matys visą jiems reikalingą informaciją ir galės pasirinkti reikalingas etiketes, jų kiekius, spausdintuvus, esant reikalui įvesti papildomą informaciją.

Produktai verslui

Klientai

Mūsų siūlomą programinę
įrangą jau naudoja:

Sprendimai

Produktai

Informacija

Kontaktai

DS Projektai, UAB

Įm. kodas: 301498806