Sprendimai viešajam sektoriui

Image
Produktai verslui

Inventoriaus žymėjimas

Įmonės turto apskaita ir kontrolė yra didelis „galvos skausmas“ daugeliui įmonių. Tai itin aktualu, kai metų bėgyje darbo priemonės yra perkeliamos tarp kabinetų, padalinių, skyrių. Praėjus kiek laiko pradeda kilti klausimai:

  • Kur tas stalas, kurį pirkome praeitais metais?
  • Kieno šis kompiuteris, kurį grąžino po remonto?
  • Kodėl pokalbių kambaryje trūksta trijų kėdžių?
  • Kaip atlikti inventorizaciją ir netrugdyti darbuotojams atlikti jų pareigų?

Daugeliui yra pažįstama situacija, kai po įmonės kabinetus vaikšto darbuotojai su inventoriaus sąrašais rankose, stumdo baldus, sukioja įrangą, norėdami sutikrinti inventorinius numerius, žymisi pastabas. Duomenys iš sąrašų vėl sutikrinami, suvedami į duomenų bazę.

Sprendimas vienas

Siūlome naudotis modernios RFID technologijos teikiamais pranašumais ir galimybėmis. Inventoriaus žymėjimui naudojame specialias RFID etiketes, o etiketėse įrašytos skaitmeninės informacijos surinkimui - tam skirtus duomenų kaupiklius. Mūsų programuotojų sukurta programinė įranga susiejama su Jūsų naudojama apskaitos sistema - atlikdami inventorizaciją Jūs turėsite su savimi visą reikalingą informaciją, o rezultatas automatiškai patenka į apskaitos sistemą.

Atitinka kliento poreikius:

Programinės įrangos konfigūravimo galimybės leidžia prisitaikyti prie įvairių kliento poreikių. Duomenų perdavimo lankstumas tiks darbui su įvairiomis apskaitos sistemomis.

Operatyvumas:

Duomenų kaupiklis pats identifikuoja inventoriaus vietą, darbuotojas gali atlikti reikalingus priskyrimus tiesiog ten, kur yra inventorius. Duomenys į apskaitos sistemą pakliūna iškart atlikus inventorizaciją arba priskyrimą.

Etiketės ir jų paruošimas

Image
Produktai verslui

Bet koks RFID ar brūkšninių kodų technologijų panaudojimas yra neimanomas be etikečių ar RFID žymių. Galima jas pirkti iš karto atspausdintas, tačiau tai yra nepatogu ir tai gali padaryti visos sistemos darbą nenaudingu. Mes savo klientams siūlome patiems spausdintis ir/ar įsirašinėti etiketes.

NiceLabel programinės įrangos pagalba galėsite patys susikurti Jums tinkantį etiketės dizainą, pasirinkti kokia kintama informacija bus jose naudojama arba patikėti šią užduotį mums.

Per Jūsų verslą judančių prekių/gaminių/žaliavų sąrašas yra stabilus ir nereikalaujantis dažnai keisti etiketės dizainą? Tokiu atveju galime pasiūlti PrintOnly etikečių spausdinimo variantą, kuris leidžia atsisakyti retai naudojamos etikečių kūrimo funkcijos ir taip sumažina bendrą sistemos kainą.

Visi su spausdinimu susiję procesai gali būti valdomi patogia Jūsų poreikius atitikančia spausdinimo forma, kurioje Jūsų įmonės darbuotojai matys visą jiems reikalingą informaciją ir galės pasirinkti reikalingas etiketes, jų kiekius, spausdintuvus, esant reikalui įvesti papildomą informaciją.

Produktai verslui

Klientai

Mūsų siūlomą programinę
įrangą jau naudoja:

Sprendimai

Produktai

Informacija

Kontaktai

DS Projektai, UAB

Įm. kodas: 301498806