Sprendimai distribucijai

Image
Produktai verslui

Distribucinis centras

Ar tai būtų Jūsų įmonės distribucinis centras, ar Jūs naudotumėtės trečiųjų šalių logistikos paslaugomis, ar netgi patys teiktumėte trečiųjų šalių logistikos paslaugas – distribucinis centras apima daug daugiau nei tik prekių saugojimą ir išvežiojimą tinkamu metu į tinkamas vietas. Tai kartu ir daug platesnį paslaugų spektrą teikiantį įmonė – prekių etiketavimas, komplektavimas, įvairių prekių derinių parinkimas ir t.t. Sandėlio valdymo sistema yra tiesiog būtina norint suvaldyti visus šiuos procesus.

Efektyvumo didinimas:

Surinkimo ir priėmimo procesai, rankinis užsakymų įvedimas - tai tik kelios funkcijos, kurias gali optimizuoti Accellos One Warehouse sistema.

Geresnė kontrolė:

Su Accellos One įrankiais sustiprinsite sandėlyje vykstančių procesų kontrolę: inventoriaus apskaitos tikslumas leidžia sumažinti klaidų ir trūkumų skaičių. Sustiprinkite kontrolę šioje ir daugelyje kitų Jūsų verslui svarbių sričių.

Etiketės ir jų paruošimas

Image
Produktai verslui

Bet koks RFID ar brūkšninių kodų technologijų panaudojimas yra neimanomas be etikečių ar RFID žymių. Galima jas pirkti iš karto atspausdintas, tačiau tai yra nepatogu ir tai gali padaryti visos sistemos darbą nenaudingu. Mes savo klientams siūlome patiems spausdintis ir/ar įsirašinėti etiketes.

NiceLabel programinės įrangos pagalba galėsite patys susikurti Jums tinkantį etiketės dizainą, pasirinkti kokia kintama informacija bus jose naudojama arba patikėti šią užduotį mums.

Per Jūsų verslą judančių prekių/gaminių/žaliavų sąrašas yra stabilus ir nereikalaujantis dažnai keisti etiketės dizainą? Tokiu atveju galime pasiūlti PrintOnly etikečių spausdinimo variantą, kuris leidžia atsisakyti retai naudojamos etikečių kūrimo funkcijos ir taip sumažina bendrą sistemos kainą.

Visi su spausdinimu susiję procesai gali būti valdomi patogia Jūsų poreikius atitikančia spausdinimo forma, kurioje Jūsų įmonės darbuotojai matys visą jiems reikalingą informaciją ir galės pasirinkti reikalingas etiketes, jų kiekius, spausdintuvus, esant reikalui įvesti papildomą informaciją.

Produktai verslui

Klientai

Mūsų siūlomą programinę
įrangą jau naudoja:

Sprendimai

Produktai

Informacija

Kontaktai

DS Projektai, UAB

Įm. kodas: 301498806